Knihy
e-knihy Domácí mlékař
FB skupiny

e-knihy

Domácí mlékař

Archivy
Rubriky
Knihy
Domácí mlékař
Kurzy pečení chleba

Domácí mlékař

Po dlouhé době jsem vylezla z ulity, byla jsem Vaším kurzem nadšená. A to ne jen po profesní stránce, ale i lidské. Děkuji Vám, dobrou noc, jeden chleba je skoro v čudu, mám strach, jestli dám další!
Já jsem měla včera velkou radost, že jsem se dostala na kurz, protože vás sleduji už 2 -3 roky, stejně dlouho, jak se „peru“ s kvasem (s droždím jsme kamarádi od puberty). A dnešek byl opravdu příjemný. Hodně zkušeností z praxe, které pomuzou:) určitě v tom pokračujte. Jste milí lidé, kteří dokáží nakopnout (nejen pro pečení) :)
Dobrý den, Děkuji Vam za včerejšek ve Světicich. Bylo to prima. Myslím, že mě i panu Z. se výsledek povedl max. Já ten svůj nakonec dělal na rozpálené žulové desce. Neprasknul nikde, však vele bubliny v chlebu ~ nebyly. Chuťově je skvělý a bavilo mne to. Dekuji.

 

Dobrý den, chtěla jsem ještě jednou moc a moc poděkovat paní Klarce, jejímu manželovi a sestře za krásný kurz pečení chleba. I když už se nějaký ten čas pokouším o vlastní výtvory, zatím jsem stále nedosáhla na ten vláčny, mekoucky chléb s krupavou kurcickou 🙈Po dnešním veřejném odhalení mnou pachanych chyb, jsem ovšem opět v naději v lepsi zítřky. Posílám upečený chléb zadelany na kurzu a tesim se na své další pokusy, snad budou s nově nabytymi vědomosti úspěšnější 🙏 DEKUJI 😊

 

Dobrý den Klaro, Zde posílám foto chleba, který jsem si u vás na kurzu v Pecce ukoulela:-) Chuťově vynikající, pěkne nafouknuty. Uprostřed měl maly brousek, ale za to muzu sama, nenechala jsem asi dost nahrat plech. Dekuji za příjemne strávený čas, nacerpala jsem spoustu novinek a rozklicovala své dosavadní chyby. Jste velmi inspirativní žena, děkuji za to. Preji Vám klidny adventní čas a spoustu povedených bochniku!:-)
Děkuji,super akce a pro mne ,ponaučení za svých chyb.Vodu jsem v troube nenechala a hle ,výsledek se dostavil.Děkuji Kláře za radu a spousty vychytávek.Bylo to moc fajn a těším se na další akci. Na fotce chléb z kurzu👍😉🙂
Klaro, díky moc! Jsem moc ráda, že jsem navštívila váš kurz, spoustu věcí  mi zapadlo do sebe a moc se těším na nějaký další, pokud opět uspořádáte!

 

Kláro, kvásek od Vás maká jedna radost. Chleby (šišky), které peču 2 na plechu, tak málem odpochodovaly. Syn odjíždí a může mít pouze jedno zavazadlo. To už se mu toho moc nevejde 🤣, ještě kynou vánočky. Ještě jednou moc děkuji. Pěkný víkend.

 

Dekujeme moc, bylo to opravdu bajecne. No a ten chleba, to je proste parada. Vrele doporucuji :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

Milá paní Kláro, kurz byl skvělý, moc mě to všechno bavilo. Peču jako divá. V příloze posílám všechny chleby upečené od kurzu. Nejlepší byl ten z těsta z kurzu. Ostatní jsou popraskané. Prasknou už při vyklopení z ošatky, ačkoliv kynou v igelitu, aby neoschly. Nevíte, čím by to mohlo být? Děkuju za skvělý zážitek i případnou odpověď. Zdravím