Knihy
e-knihy Domácí mlékař
FB skupiny

e-knihy

Domácí mlékař

Archivy
Rubriky
Nový Domácí pekař
Domácí mlékař

Protože je právě cuketová sezóna, a protože dostávám hodně dotazů na konkrétní recepty z cukety,  a protože spoustu lidí nerado tráví čas psaním slova „cuketa“ do vyhledávacího políčka a neradi si je vyhledávají v jednotlivých rubrikách, vytvořila jsem stejně jako pro špenát a stejně jako je to pak v zimě v plánu pro všechnu ostatní zeleninu :-)), samotnou stránku pro cukety. Stránka je na horní liště pod vegerecepty,

zelenina, jednotlivé druhy zeleniny. Pevně doufám, že další druhy nebudou čekat až na zimu,  ale v zimě nejpozději :-))

Není to rozděleno na sladké a slané, ale tím lépe- alespoń člověk, když bude hledat slanou, zaujme ho zcela neplánovaně nějaká sladká :-)). Přeji tedy všem veselé cuketování a díky i za případný nový recept, který nesmírně ráda vyzkouším.

Sdílej článek...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

4 komentáře to “Cuketová stránka”

  • simona:

    Cuketa je u nás nesmírně oblíbená pečená na kolečka v troubě a poté naložená do čerstvých bylinek, balsamico octa a olivového oleje. Přidávám i kapii, opět nejprve pečenou. Vydrží v chladu týden, ale vždy se sní mnohem dříve.

  • Mirabelka:

    Taky mám plno cuket. Zrovna dnes jsem 2 žluté udusila na páře do měkka – trvalo to tak 15 minut, a pak jsem je i se slupkou rozmixovala na jemnou kaši. Tuto kaši pak mírně naředím mlékem, přidám trošku cukru a 1 vanilkový pudink (prášek). Do malého pekáčku jsem natlačila slabou vrstvu křehkého máslového těsta, nalila tuto náplň a upekla koláč. Už se těším na odpolední kávičku. Cuketám zdar!

  • zuzkao:

    um – odkaz vede na uloz.to a ke stažené filmu sexy 40. to nebude záměr, že?

Přidejte komentář