Knihy
e-knihy Domácí mlékař
FB skupiny

e-knihy

Domácí mlékař

Archivy
Rubriky
Knihy
Domácí mlékař
Kurzy pečení chleba

Domácí mlékař

Mám najednou zvýšené sebevědomí. Jsem totiž v doporučovací situaci a to se člověku hned tak nestává, ale toto musím. Vloni jsem mailem poprosila Milana, zda-li by mi neporadil cosi ohledně sýra a on byl nejen velmi ochotný, ale jak říká pan domácí, navíc je i vytrvalý a pan domácí je tak rád, že mám na disputace o tak tuze důležitých věcech, jako jsou sýrové kultury a recepty na sýry, někoho důležitějšího, a že jeho jedinou vazbou co se sýrů týká je tak nadále jejich konzumace.

Milan docela pravidelně odpovídá na všechna sýrová témata, skoro by se dalo říci, že ho to i baví :). Navíc je ode dneška otevřené i nové fórum, kde bude Milan moderátorem, což neznamená nic jiného, než že může editovat a mazat svoje příspěvky a taky tedy ostatních :) a celá poradna je proto, aby každý nemusel hledat, kam svůj dotaz na Milana napsat, ale měl ho pěkně po ruce. No a protože není vůbec od věci seznámit se s tím, kdo člověku radí, je celkem logické, že je potřeba Milana představit. To je tedy ta oficiální verze. Neoficiální je, že potřebuje mít víc fanoušků na FB než jeho dcera, což je důvod logicky mnohem závažnější, abychom jeho stránku představili :-)  Takže vzhůru na Mariolberger Alm

Milan je prostě Milan a tady je jeho stránka, kde lze najít jak dost efektní fotky sýrů, tak i dost efektní místo, kde pracuje a jak slibuje, teď už to na stránce pofrčí jako po másle, že se nestačíme divit. Bude to prý ale jen o sýrech, o fotkách, trochu o tom, jaký je život sýraře, který se upsal v horách řemeslu a sýří a sýří. Pracuje v jiné zemi, na hodně hezkém místě a určitě stojí za to si rozšířit obzor o to, co dělat sýraře vlastně obnáší.

 

4 komentáře to “Käserei – Mariolberger Alm”

 • buraci:

  :-) Dolomiti: Na Fane Alm je krásně, rozhodně vám tam kvetou nejhezčí krokusy široko daleko a ten výhled! Bohužel jsme tam byli jenom na krátkém výletě, protože jsme jediný den, kdy bylo hezky a kdy jsem měli naplánovanou túru právě v okolí Fane Alm, tedy pondělí, strávili na pohotovosti v Brunecku, poté, co náš mladší syn nedotočil salto na trampolíně. Takže jsme po různých rentgenech a ultrazvucích vzali auto a jeli se k vám aspoň projít, aby nepěkný den aspoň pěkně skončil. Nicméně se chceme ještě v srpnu vrátit a dojít od vás na Wilder See a ještě kousek dál. A taky musíme ochutnat sýry!:-)

 • hanaka:

  No tak koukám, že pan domácí je na tom se sýry stejně jako ten můj pan domácí :-)
  Dolomiti: nádherné pracoviště! A ty sýry…. máte další fanynku :-)

 • dolomiti:

  No vy jste božííí… :-D

Přidejte komentář