Knihy
e-knihy Domácí mlékař
FB skupiny

e-knihy

Domácí mlékař

Archivy
Rubriky
Knihy
Domácí mlékař
Kurzy pečení chleba

Domácí mlékař

Konečně se dostalo na publikaci Analfabetových kartiček.  2_postcard

Tato hra pomáhá dětem vtipnou formou s výukou koncovek příčestí minulého a přivlastňovacích přídavných jmen. Nebojme se hru hrát spolu s dětmi, v přiloženém návodu najdeme kompletní vysvětlení gramatických jevů, které hra pomáhá naučit.

Původní záměr byl tisk a prodej hry ve stejném formátu, ve kterém se prodává např. Pexeso. Vzhledem k tomu, že kartičky jsou černobílé a jejich následná distribuce by byla několikrát dražší než cena samotných kartiček, rozhodli jsme se hru kompletně připravit ve formátu A4 a dát ji k dispozici k zakoupení k domácímu tisku.

Hru přinášíme ve třech různých tématech, která jsou mezi sebou kombinovatelná.

Pevně věříme, že se vám a především vašim dětem bude hra líbit. Zakoupit lze za 10,- Kč zde.

5 Odpovědi to “Analfabetovy kartičky”

 • hanakol:

  Už máme doma, díky. Doma už prověřeno, druhou, laminovanou verzi vyzkouším ve škole na žáčcích. :))

 • Eva:

  Úžasné. My už jsme si hru podle vašeho návodu vyrobili (u nás se jmenuje „policajtovy kokosy“ podle jedné z kombinací, která se objevila při první hře), ale nemáme zcela ujasněná pravidla a navíc syn by chtěl tištěnou verzi na lepším papíře než cosi napsaného fixem na výkres. Asi mu uděláme radost:-)

  • Díky Evo :), i v této tištěné originálce jsou dva sloupce volných kartiček, nepředtištěných, aby bylo možné si případně dopsat své černým fixem, ale zase je to fix. Dávat k dispozici např. v excelu už bylo příliš vachrlaté. Tak snad to takto bude stačit :)

 • Emtu:

  Zdravím, skvělé, mám zájem. KM

Přidejte komentář