Knihy
e-knihy Domácí mlékař
FB skupiny

e-knihy

Domácí mlékař

Archivy
Rubriky
Knihy
Domácí mlékař
Kurzy pečení chleba

Domácí mlékař

Posts Tagged ‘banán’

Poslední sladký článek nebyl pouze sladký, ale byl přímo přeslazený. Plný cukru, šlehačky, tuku a mouky, tedy všeho, co by měl obsahovat skutečně jen ojedinělý recept. Někdy je třeba pustit do těla trochu více energie a pak je zase třeba takový recept malinko kompenzovat. To je tedy právě dnes.  Read the rest of this entry »

Včera jsem běžela na poštu a na náměstí, tam kde mají celý rok venku vystavenou zeleninu, měli banány trochu jeté. Ono je upřímně docela málo dní, kdy zelenina vydrží venku bez újmy. A v našich mínusech je logické, že banány budou trochu přešlé. Ale bylo tam 14,90 a tak jsem se zastavila a přemýšlela, jestli je odnesu, nebo neodnesu. Protože když už je budu kupovat, nějakých šest banánů to nebude. A přemýšlela jsem dost dlouho na to, aby paní prodavačka stihla vyjít ven, sebrat cedulku, přepsat jí na 9,90 a vrátit se zpátky. Takže jsem je vzala a logicky ještě po cestě v kravíně pět a půl litru mléka, aby byl koktejl z čeho udělat. A protože tyto banány jsou ideální na bábovku, je tedy jedna banánová bábovka. Read the rest of this entry »


VGN
Vzhledem k domácímu rozpoložení dietní snídaně. Banánové toasty pro jistotu bez ničeho
toasty s banánem
jiného. Jako suroviny jse potřeba jen toastový chleba, který je tentokrát kvůli viroze koupený – bílý. Toasty jsou pečené v toastovači a jsou plněné jen nakrájeným banánem. Samozřejmý mátový čaj.

Komentáře

1 Roset♥ Roset♥ | Web | 7. května 2010 v 11:54 | Reagovat

Vypadají lákavě..:)

2 Tereza H. Tereza H. | Web | 7. května 2010 v 11:55 | Reagovat

To je zajímavé :)