Knihy
e-knihy Domácí mlékař
FB skupiny

e-knihy

Domácí mlékař

Archivy
Rubriky
Knihy
Domácí mlékař
Kurzy pečení chleba

Domácí mlékař

Naše americká tetička nám poslala další báječný dárek – 3 knížky o sýrech, které jsme spolu s ní vzájemně tak nějak vybraly.

Knihy došly, už se v nich probírám s velikou radostí a jedna z prvních věcí, která je potřeba, je hezká, úhledná tabulka. Díky za Excel a jeho funkci „convert“, nicméně, i když existuje, není třeba, aby to každý z nás dělal sám a tak, když už mám tabulku hotovou, dávám jí k dispozici všem, kteří doma nejen mlíkaří, ale i vaří. Myslím, že se vytištěná bude hodit  pro nejeden recept.  Tabulku lze stáhnout po kliknutí právě na ní. Jak prosté :) Je ve formátu pdf.

4 komentáře to “Převody jednotek pro domácí mlíkaře”

  • jee děkuji moc za tabulku, něco podobného jsem hledala;) knížky vypadají zajímavě…

  • hanakol:

    Díky, díky, díky. Něco takového jsem potřebovala do školy. Každou chvíli se s dětma v angličtině dohadujeme, kolik je na naše míle, stopa, galon,….kdykoliv na něco narazíme v některém z článků doplňkové četby. Teď budu za mistra vševěda, teda pokud se můžu chlubit cizím peřím :))

  • Friv:

    Děkuji moc. Tabulku jsem si vytiskla a hned si jí dala do mé kuchařky. Příští týden chci péct jednu báboku, takže jí asi určitě už použiju. :) Pa Friv

    • To jsem ráda, že vám k něčemu bude, ale pozor, zjistila jsem, že se tam nezobrazovala druhá stránka, ale už je to v pořádku. Obávám se, že při pečení buchty nebude moc třeba délkových mír, ale možná na velikost plechu :-)))

Přidejte komentář