Knihy
e-knihy Domácí mlékař
Archiv
Rubriky
Nový Domácí pekař
Domácí mlékař

Dočkala jsem se a pekař je doma! Dvojče Domácího mlékaře, 400 stran na recyklovaném papíře, které nás provedou kompletním procesem výroby chleba, pečiva a sladkého z celozrnné mouky.

Kniha je koncipována stejně jako Domácí mlékař – nalezneme zde přes sto stran obecné části, které nás seznámí se surovinami i procesy potřebnými při pečení. Kniha je stejně jako Mlékař proložená historickými recepty a stránkami z pera domácích pekařů. Můžete se těšit na příspěvek od Šárky Škáchové – Gurmánky, od Juliany Fischerové – Maškrtnice, od Huga Hromase a Lady Horákové.

V knize nechybí rozsáhlá část zabývající se vadami chleba, pečiva i sladkých moučníků, rejstřík a samozřejmě samotné recepty, na které jste zvyklí z této stránky.

Knihu je možné zakoupit zde, na stránce www.analfabet.cz.

Kniha poctivě, pečlivě a neúnavně, navzdory našim požadavkům (mým, nakladatele pana domácího i Petry grafičky) ilustrovala Jentl, které tímto velmi děkujeme, neměla to s námi lehké.  Zvlášť bych chtěla poděkovat Petře – grafičce a Lucii – editorce, že šly do toho s námi i podruhé a opět se stejnou chutí a radostí. Pevně doufám, že to je na knize vidět, a že vás bude těšit stejně, jako nás!

Díky všem vám, kteří navštěvujete naše stránky, že jste svými interakcemi přispěli ke zrodu obou knih, těším se rozhodně na další společné setkávání!

Celý proces vzniku knížky byl poměrně náročný, navíc se těsně před tiskem spálil v tiskárně motor, ale již po několikáté musím zmínit tiskárny BNB Velké Poříčí a především paní Buryškovou za skvělou spolupráci a naprosto profesiální přístup (dnes jsem navíc od tiskárny spolu s knížkami dostala nádhernou kytku, což je tedy velmi příjemný bonus).  Do nedalekého statku, kde mají paletovací vidle jsme si dojeli pro knížky všichni, kdo jsme k dispozici a zdálky pozorovat, jak to umí chlapi překládat z auta na vůz, to nám jde :).

 

8 komentářů to “Domácí pekař”

Přidejte komentář

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Osobní údaje

Advertising

Analytics

Other