Author Archive

- 1 syreček (lépe je, když je vyzrálý) Read the rest of this entry »



Komentáře
Medvědí česnek dobře známe a pěstujeme. U nás je už ale dávno po něm, tak jsem docela překvapená, když jsem jej ještě teď viděla v některém z vašich receptů. Možná je to tím, že jste ve vyšších polohách.
To byla poslední úroda, ale je to asi tím, že jsme 650m a mezi horami ![]()

Komentáře
SMAŽENÝ LILEK A MÁSLOVÝ BRAMBOR
![]()




Komentáře
Moc chutně to vypadá. Baklažán a la Jean je prostě elegán v každém provedení
Obdivuji se tomu keramickému nádobíčku na druhém a třetím obrázku.
Opravdu jednoduché a přitom určitě chutné,vypadá to moc dobře,mám pocit že kynu jen od pohledu …
Moc díky za inspiraci na sobotní oběd. Brambory byly podle tvého receptu (navíc posypané petrželkou), lilek jsem obalila v těstíčku podle Rachada http://www.souk.cz/?p=91, protože v tom sobotním vedru se mi nechtělo „patlat“ s trojobalem a navíc tenhle lilek je pak krásně křupavý a vůbec… bylo to moc dobré![]()

Komentáře
snídaně v trávě….
u nas delá livance miláček, ja jsem na ne liná, já jsem specialista na palacinky, tam to jde bez droždí ![]()
Nádhera,úplně závidím tu pohodu …tráva ,sluníčko,jídloooo
(počkej až budou jablka- k tomu je totiž super jablečný vychlazený kompot a nebo udušená nastrouhaná jablka se skořicí jako takové šizené povidlí -jako dítě sem to k tomu milovala a v dospělosti zapoměla ) ![]()



Komentáře
Tištěnou formu receptu naleznete v knize Domácí pekař.

Komentáře
krasna letní kompozice na fotce: hory, louka, sluneční den a jídlo![]()
Nádhera,jídlo venku v přírodě je vždy super a to klidně zblajznu i rajskou s kolínkama,já zase miluji rajskou s rýží
a snad ještě víc rajskou polévku s příslušnou porcí rýže,raději víc než míň,ač školní jídelnou odchovaná nemám k ní averzi(jen knedlíky nemusím) ![]()





Komentáře
Tohle vypadá náramně zajimavě! Mám sto chutí to o prázdninách vyzkoušet. Jen teda to pivo…vyvaří se alkohol? Také máte, zdá se, děti, tak snad alkohol vařením zmizí. A chutnají vašim dětem takovéto pivně-tvatůžkové chutě?
Tak já asi fakt neumím hodnotit. ![]()
Klikla jsem na poslední hvězdičku a nesvítí žádná. Ná-vod! Ná-vod! ![]()
[1]:
já pevně doufám, že se vyvaří, není tam toho mnoho, 2,5 dc na celý pekáč, ale upřímně to vařím s vědomím, že takováto jídla děti moc nejedí. Dají si hodně nudlové polévky a jídla tohoto typu – dost kořeněné a pikantní příliš nejedí, jestli snědí dvě, tři lžíce…. toto jídlo nevařím bez polévky – aby měly právě děti něco jiného. Mnohem větší problém jsem měla s buchtičkami s vinným krémem – proto jsem rovnou dělala i s krémem bez alkoholu, abych měla dost krému pro děti
, je to jídlo víceméně pro děti nevhodné.
[2]: Upřímně řečeno jsem zatím ,příliš nehodnotila, ale předpokládám, že se prostě klikne na hvězdičku – vůbec nevím, jak jinak by se to mohlo dělat ![]()
vypadá to báječně,k tobě je nebezpečné chodit nakukovat takto večer nějak mi vyhládlo,ale fakticky jeden lepší recept jako druhý
akorát jsem nenašla ty hvězdičky ![]()
[7]: Vesko, ty jsi úžasná !!! Pořád pozitivní !!! Díky ![]()









