Author Archive


Komentáře
Naprosto úžasné pojetí kuchařského umění
A pak se řekne „kremrole“ ![]()
Všichni jsme tvůrci „mandal“, to je vážně trefné přirovnání.
Souhlasím,každý z nás je tvůrcem svých vlastních mandal ![]()
A kremrole,trubičky,troubelky jak se u nás říká máš teda upřímně úžasné,hned bych si dala,páč vím jak je těžké udělat ideální lístkové těsto a ještě z celozrnné mouky,takže klobouk dolů
máš můj obdiv a slintáámmmm ![]()
Já jsem se sem také včera dostala z DolceVita.
A moc se mi tu líbí.
Někde jsem tu četla, že blog Co nového na kopci je ve své podstatě odsouzen k zániku, ale já moc doufám, že bude ještě dlouho žít.![]()
[1]: Děkuji opět a znovu
za pochvalu, dnes se mnou děti třídily mák, takže nekompromisně předáváme mandalový systém -totiž užít si činnost a nepřivázat se k výsledku do další generace
)
[2]: Milá Vesko, moc díky – však víš jak to je, doma nepořádek, venku nepořádek, ale na stole plněné kremrole !
[3]: díky, to jsem moc ráda, u nás se nikdy neví dne ani hodiny
)ale snad chvíli vydrží
)
máte muj obdiv, ja bych se s tim teda nepatlala, a kdyz uz nahodou, tak by to byly takové chcíplotiny placaté ![]()
jo takto
u nás je momentálně nepořádek všude a na stole pouze vaječná pomazánka páč máme vajec jako divých takže abych je nějak zpracovala ,takže trubička žádná a buchta žádná nezbyla ![]()
ani knedlíky od pátku né ty snědl mladej v sobotu ke snídani,takže došlo všechno jak zásoba mléka,tak tvarohu a tvarůžky se nedaří uležet,protože prostě mizí jen co trochu začnou sýřit
za chvíli je budu dělat z 5 kil tvarohu naráz ![]()

KARLOVARSKÉ ROHLÍKY A HRA NA FONDUE
2. června 2010 v 23:16 | Klára | Večeře





Komentáře
Zírámm ……
fakticky,ty jo takto u občas vypadá u nás při první grilovačce kdy nemůžem najít gril,posléze mřížku pak není alobal a nakonec nejsou kleště a vůbec né dřevěné uhlí,ale to v grilování nezabrání a do příště najdem všechno ![]()
rohlíky vypadají náhodou dobře(já stejně nevím jak mají vypadat v originále) ![]()


Komentáře
Teda ty mi davas s tou zmrzkou – uz jsem kvuli tobe (a jenom kvuli tobe:) byla na zmrzline u McDonalda a jeste jsem snedla jeden kyblicek HagenDazs z mrazaku, uplne sama.
Hruza:)
no jo, taky mam v mrazaku vanilkovou od Primy – 2 litry, tak by mohlo i na miláčks neco zbýt ![]()
[1]:
_To mě upřímně lidsky mrzí!!!!!!!!
![]()














Komentáře
Dík za pohlazení na duši, pěkné stránky, krásné fotky, úžasná pohoda. Vím, že za tím vším je především spousta dřiny, a možná proto tiše, upřímně závidím každodenní kontakt s přírodou. Určitě budu nakukovat častěji – jsem malinkatý zahradníček, začátečník!!! ![]()
Díky moc, většina zaačíná jako malinkatý zahradníček
, je fajn, že je to pro vás inspirací, pro lidi, kteří zemědělstvím vydělávají peníze je to spíše k pousmání, ale i my žijeme a i jsme už našli alespoň nějaký náš přínos pro okolní společnost
Když vedle jede ten obrovský traktor a jsou sena a chudák traktorista tam musí celý den sedět a pak najednou vidí někoho, kdo tam seče a obrací s koňma, v tom horku, jak je rád, že je kde je ![]()

















